Чотири знаки Зодіаку, які постраждають у день сонячного затемнення 20 квітня

Чотири знаки Зодіаку зіштовхнуться із серйозними проблемами у день сонячного затемнення 20 квітня. Це вплине на їхнє майбутнє, серйозно вдарить по гаманцю та ментальному здоров'ю.

Чотири знаки Зодіаку, які постраждають у день сонячного затемнення 20 квітня - today.ua

Своє пророцтво зробив астролог Влад Росс.

Знаки Зодіаку, які постраждають у день сонячного затемнення 20 квітня

Тілець

На думку експерта із зірок, 20 квітня стане найнесприятливішим днем для представників цього знака. Їм обіцяють численні плутанини з документами, рахунками та серйозні фінансові проблеми.

Діва

Представникам цього знака Зодіаку варто бути обережніше, саме у поводженні з грошима. Астролог попереджає, що Дів можуть кинути на гроші. Не давайте в борг, не беріть кредити, не купуйте підозрілого товару і не довіряйте незнайомим людям.

Скорпіон

У житті Скорпіонів 20 квітня все піде навперейми. Їм треба бути обережними щокроку. Є ризик, що дадуть знати старі вороги, є ризик опинитися в суді і навіть під слідством. Проблеми будуть накопичуватися як снігова куля, і вирішувати їх доведеться тривалий період.

Чотири знаки Зодіаку, які постраждають у день сонячного затемнення 20 квітня

Риби

Тим Рибами, що мають ділових партнерів, може бути не просто. Є ризик, що ці люди вас підставлять або виникне серйозний конфлікт, через який припиняться багаторічні стосунки. Також астролог попереджає, що Риби можуть втратити гроші або майно, оскільки їх можуть обікрасти.

Нагадаємо, названо два знаки Зодіаку, яким ретроградний Меркурій у квітні принесе щастя.