Чотири знаки Зодіаку, яким не можна довіряти

Астролог розповіла, які чотири знаки Зодіаку частіше за інших здатні на зраду. Кому з представників зодіакального кола не можна довіряти?

Чотири знаки Зодіаку, яким не можна довіряти - today.ua

Експерт Самірпіта Яшасвіні зазначила, що люди, народжені під знаками Овна, Близнюків, Лева і Стрільця, не здатні хвилюватися за оточуючих, і до спілкування з ними потрібно підходити з побоюванням. Їх натура схильна до зради, вони нерідко підводять і друзів, і близьких, а також здатні вставити ніж в спину і насміхатися над вразливістю інших.

Овен

Людей, народжених під цим знаком, складно назвати надійними. Так, вони можуть бути прекрасними друзями, підтримувати у важку хвилину, але коли справа доходить до вибору - або ти, або я, вони обов'язково виберуть себе. Також Овни легко здатні підставити та встромити ніж у спину навіть близькій людині.

Близнюки

Лукаві Близнюки здатні тривалий час прикидатися хорошим другом, увійти в довіру, дізнаються слабкі сторони іншої людини, а потім б'ють по них. Вони без сумнівів роблять підлі вчинки, якщо вони йдуть їм на руку.

Лев

Народжені під цим знаком люди дуже цілеспрямовані й амбіційні, але також і досить агресивні. Вони хочуть для себе тільки найкращого і підуть на все, щоб влаштувати собі гарне життя - і навіть по головах.

Стрілець

Люди, народжені під цим знаком, полюбляють насолоджуватися життям, і не будуть терпіти тих, хто їм у цьому заважає. Вони здатні зрадити й кохану людину, й цілу компанію, в пошуках інших цікавіших їм людей.

Нагадаємо, астрологи назвали найбоязкіші знаки Зодіаку, які панікують при найменших проблемах.

ДЖЕРЕЛОria.ru