Що почне відбуватися з організмом, якщо їсти полуницю кожного дня

У сезон дозрівання ягід багато людей задаються питанням про те, чи можна їсти полуницю коженого дня, і до чого це призведе. Полуниця - це справжнє джерело корисних речовин, але є цілий ряд протипоказань.

Що почне відбуватися з організмом, якщо їсти полуницю кожного дня - today.ua

Полуниця - дуже смачна ягода, яка при правильному вживанні в їжу дозволить заповнити в організмі запаси вітамінів групи В, Е і А. У кожній ягідці унікальним чином поєднуються аскорбінова і фолієва кислота, залізо і марганець, калій і магній. Щоб отримати користь, необхідно в сезон щодня з'їдати невелику жменю свіжої полуниці. Зловживання ягодою може призвести до тяжких алергічних реакцій.

Полуниця - це природний афродизіак, в дрібних насінні міститься цинк, який позитивно впливає на статеві гормони.

Ягоди багаті клітковиною, яка покращує травлення і допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Профілактика хвороб - в полуниці багато антиоксидантів, які уповільнюють процеси старіння, захищають від розвитку онкології, атеросклерозу і серцево-судинних недуг. Що почне відбуватися з організмом, якщо їсти полуницю кожного дня При частому вживанні полуниці нормалізується артеріальний тиск, очищаються стінки судин, поліпшується стан суглобів і м'язів.

Калій і флавоноїди захищають від безлічі хвороб очей, тому дуже важливо їсти свіжу полуницю в період її масового дозрівання.

Полуниця має ряд протипоказань, тому перед включенням ягоди в раціон обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Дізнайтеся також, що зміниться у вашому організмі, якщо ви будете їсти шпинат кожного дня. Чим корисний листовий овоч?