Що станеться з організмом, якщо відмовитися від кави

Попри те, що в каві міститься маса корисних речовин, включаючи антиоксиданти, вона корисна не для всіх. До того ж тільки 10% любителів кави випивають рекомендовану дозу напою на добу. Більшість з них зловживають, і вживають більш як 4 чашки на день, що шкодить організму.

Що станеться з організмом, якщо відмовитися від кави - today.ua

І так, що ж станеться, якщо відмовитися від кави прямо зараз:

Організм почне краще засвоювати вітаміни

Кава не дає організму засвоювати вітамін групи B, виводить залізо, калій, цинк і кальцій. Після випитої чашки напою (150 мл) засвоєння кальцію організмом сповільнюється на цілих 3 години. Через це кісткова тканина стає дуже крихкою.

Розпочнеться скидання зайвої ваги

Кава уповільнює роботу надниркових залоз і вироблення кортизолу. В результаті сповільнюється робота щитовидної залози, гормони якої регулюють набір ваги.

Покращиться імунітет

Оскільки кофеїн завдає удар по щитовидній залозі, то і погіршуються захисні функції імунітету. Якщо ви стали все частіше хворіти та відчувати нездужання, то вам точно потрібно відмовитися від кави, хоча б на деякий час.

Здорова печінка забезпечена

При вживанні кави старанніше всіх працює печінка, яка займається виробленням ензимів, що розщеплюють кофеїн. Однак цей процес необхідний для перероблення інших шкідливих речовин, на яких у органу може просто не вистачити сил.

Додасться енергія

Як би це не було іронічно. Але ті, хто п'є багато кави, приходять до того, що їм потрібно більше і більше напою, щоб залишатися бадьорим. Це пов'язано з тим, що кава змушує організм виробляти адреналін, і якщо цей процес відбувається постійно, то для його підзарядки потрібно все більше і більше кофеїну.

Прилив сексуальності

Мова знову ж йде про щитовидку. Цей орган відповідає за гормон тестостерон (лібідо). Тому, як тільки ви відмовитеся від кави, то помітите, як спрага близькості буде долати вас, чому дуже зрадіє партнер.

Нагадаємо, вчені встановили небезпечну для серця дозу кави.