“Щось свербіло у штанах“: українська співачка звинуватила Потапа у домаганнях

Колишня підопічна Потапа повідомила, що артист робив їй недвозначні натяки та домагався, незважаючи на те, що був одружений з Настею Каменським. За словами співачки, зради та шантаж у їхньому шлюбі - нормальна справа.

“Щось свербіло у штанах“: українська співачка звинуватила Потапа у домаганнях - today.ua

Українська співачка GIP C, яка працювала з Олексієм Потапенко та була учасницею гурту NZK, в інтерв'ю повідомила, що продюсер приставав до неї. Про це вона розповіла у відео, яке опублікувала у соцмережах.

Артист прямо говорив, що хотів би зайнятися з дівчиною сексом у машині, а також пропонував зняти мірки інтимних зон.

"Я припускаю, що конкретно мене взяли, тому що щось свербіло в штанах. Як інакше пояснити наші "великі" розмови в неробочий час, вночі, з лисим Альошею, мені незрозуміло, - розповідає у відео співачка. - Він мені каже: "Я тебе хочу на задньому сидінні, щоб ноги ось так були". Я кажу: "Це прямо пропорційно моїй майбутній кар'єрі в групі?". Він каже: "Прямо перпендикулярно". Я кажу: "Я взагалі-то приїхала знімати мірки. Зупинися, давай мірки знімемо". Він каже: "Може, щось інше поміряти?"

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від GIP C (@iamgip.c)

У відповідь на такі зізнання екс-підопічну Потапа звинуватили у хайпі на серйозній темі та порекомендували надати докази. На це GIP C зробила публікацію в сторизі, в якій розповіла, що люди бачать зовсім не ту картинку, яку їм показують у шоу-бізнесі.

"Ви смієтеся з мене, а мені шкода вас і їх, адже там усередині все приховано під 10-ма замками, з таким пиз***цем, який і придумати складно. Про зради, шантажі з порно та борги лейбла", - зазначила співачка, заявивши, що рада була вийти з цієї компанії якомога раніше.

“Щось свербіло у штанах“: українська співачка звинуватила Потапа у домаганнях

Але фанати Потапа та Насті все одно не вірять дівчині, яка ще кілька років тому публікувала милі спільні фото з продюсером та його дружиною, та веселилася на їхньому весіллі. До того ж, таку скандальну заяву вона зробила напередодні виходу своєї нової пісні.

Нагадаємо, Анастасія Приходько розповіла про домагання Костянтина Меладзе: "Дуже брудна історія, гірша ніж у Олі Полякової та Ані Лорак".