Щоб не була гіркою: що не можна садити поряд із морквою

Морква вважається одним із найходовіших продуктів в українській домівці. З неї готують практично щодня – запікають, варять, додають у супи та каші. І щоб забезпечити собі гарний врожай моркви, важливо пам'ятати про хороше сусідство, щоб вона не виросла гіркою.

Щоб не була гіркою: що не можна садити поряд із морквою - today.ua

Поруч із чим не можна садити моркву?

Враховуючи, що морква здатна засвоювати у великій кількості азот, забираючи його у своїх слабкіших сусідів, її потрібно садити тільки з невибагливими рослинами.

Не найкращими компаньйонами по грядці буде кріп, петрушка, хрін та аніс – через них морква може вирости гіркуватою. Буряк позбавить овоч безліч корисних речовин. І не найкраща сусідка – це капуста.

Якщо моркву посадити поруч із яблунею, то обидва врожаї будуть гірчити.

Найкращі сусіди для моркви на городі

Найкращим напарником на городі завжди вважалися цибуля і морква, які йдуть і пліч-о-пліч у кулінарії. Перший захистить другу від морквяної мухи, а та своєю чергою свого сусіда від цибулевої мухи. Обидва ці овочі почуваються комфортно один з одним. Щоб не була гіркою: що не можна садити поряд із морквою Відлякувати і захищати моркву від шкідників також буде часник і шавлія.

Необхідною кількістю азоту ґрунт поруч із морквою збагатять бобові (горох, квасоля). Також моркву можна посадити поряд з редисом та помідорами.

Нагадаємо, яка секретна речовина врятує врожай картоплі – колорадський жук її боїться.