“Мало не зламав алкотестер“: “Холостяка“ Михайла Заливако зупинила поліція на дорозі

Головний герой 11 сезону шоу "Холостяк" іноді дивує своїх підписників і ділиться, на його думку, цікавими подробицями зі свого життя. Вчора ввечері Михайло Заливако вирішив показати, як його з Ганною Богдан зупинила поліція.

“Мало не зламав алкотестер“: “Холостяка“ Михайла Заливако зупинила поліція на дорозі - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз харківський бізнесмен опублікував відео, яке зняла переможниця романтичного шоу з пасажирського сидіння. У кадрі можна побачити Михайла Заливако, що сидить за кермом авто, а також співробітника правоохоронних органів.

"Мій вечір вчора. Першою спробою мало не зламав алкотестер", - зазначив "Холостяк".

У ролику можна почути, як Михайло Заливако цікавиться у поліцейського: "А шо буде, якщо я не п'яний?" Глянувши на алкотестер, він відповів: "Віддам ваші права, скажу, щоб ви застрахували автомобіль, і включали світло. І побажаю вам гарного вечора, вам і вашій супутниці". “Мало не зламав алкотестер“: “Холостяка“ Михайла Заливако зупинила поліція на дорозі Саме так і закінчилися вечірні пригоди Михайла Заліиако і Ганни Богдан. Мабуть, пара після відвідування ресторану, порушила правила дорожнього руху або викликала у патрульних причини думати, що водій перебуває в стані алкогольного сп'яніння. На щастя, все обійшлося благополучно. Бесіда пройшла в дружній атмосфері, і всі сторони проявили ввічливість і людяність.

Нагадаємо, переможниця "Холостяка" Ганна Богдан кардинально змінила імідж.