Дар'я Білодід на час йде зі спорту

Дар'я Білодід показала себе найкращим чином на Олімпійських іграх в Токіо. Українська дзюдоїстка стала бронзовою призеркою. Однак вияснилося, що дівчина вирішила взяти паузу в спортивній кар'єрі.

Дар'я Білодід на час йде зі спорту - today.ua

Про це повідомив батько дівчини. Однак навіть він не знає, коли Даша повернеться в спорт.

"Два, три, чотири місяці, пів року, не знаю. Буде видно по її стану. Коли відпочине, коли буде готова продовжити працювати, коли знову з'явиться бажання, тоді можна буде продовжити", - зазначив Геннадій Білодід.

Мабуть, Дар'я Білодід дуже важко перенесла поразку на Олімпійських іграх, бо вона так мріяла завоювати золото. Вона до цього йшла все своє життя і наполегливо працювала, щоб отримати заповітну медаль. Цілком можливо, що у спортсменки відбулося вигоряння, а може вона хоче остаточно відновитися після недавно отриманої травми, а може хоче приділити увагу навчанню і вирішити, як вона буде будувати своє подальше життя і кар'єру.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DARIA BILODID (@ dariabilodid7)

"Я мріяла про золоту Олімпійську медаль. Я багато тренувалася, голодувала, терпіла, коли було дуже боляче, відмовляла собі багато в чому. Я ніколи нікому про це не розповідала ... Все це заради одного-олімпійського золота ... Після поразки за вихід у фінал я була пригнічена, розбита і зовсім не налаштована на боротьбу за бронзу, я хотіла відмовитися від усього цього, так як моя головна мрія вже не збулася. Настрій був на нулі", - зазначила раніше Дар'я Білодід.

На щастя, у спортсменки є величезна підтримка в особі її батьків. Саме слова мами змотивувати її вийти на татамі і завоювати бронзу, коли вона вже опустила руки.

Нагадаємо, дзюдоїстка Дар'я Білодід в білосніжному платті похвалилася фото з випускного.