Давно не бачили разом: друг Дженніфер Лопес розповів, які у неї зараз стосунки з Беном Аффлеком

Останнім часом Дженніфер Лопес та Бен Аффлек перестали разом з'являтися на публіці. Парочку навіть не можуть підловити разом папараці. Шанувальники стали підозрювати, що у стосунках акторів щось недобре, і вони розлучилися. Але чи це так, розповіло наближене до пари джерело.

Давно не бачили разом: друг Дженніфер Лопес розповів, які у неї зараз стосунки з Беном Аффлеком - today.ua

Фанати по всьому світу розчулювалися близькості Дженніфер Лопес і Бена Аффлека майже через 20 років після розставання, як вони гуляють під ручку, обіймаються на вулиці або ніжно прощаються в аеропорту. Однак того тижня, коли актриса повернулася зі зйомок в Іспанії, коханий не чекав її біля трапа, не тримав у руках квіти і не взяв її в обійми. Добиратися зірці довелося самій.

Закоханих не бачили разом уже понад тиждень, і шанувальники почали хвилюватися. Але, за словами наближеного до пари джерела, слід відставити паніку, тому що у відносинах Дженніфер Лопес та Бена Аффлека все гладко.

"Вони шалено закохані, і Джен повністю підтримує Бена. На даний момент відносини між їхніми дітьми досить органічні. Сім'ї поважають одна одну і ладнають. Їхні друзі думають, що, врешті-решт, вони заручаться, і це тільки питання часу", - говорить інсайдер.

Давно не бачили разом: друг Дженніфер Лопес розповів, які у неї зараз стосунки з Беном Аффлеком А ми з нетерпінням чекатимемо новин про заручини. І сподіватимемося, що цього разу "наречена втікачка", Дженніфер Лопес таки вийде заміж.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес у крихітному топі та легінсах засвітила спортивну фігуру та рельєфний прес.