День народження в Швейцарії: Ганна Богдан показала ніжне фото з “Холостяком“ Михайлом Заливако

Подорож "Холостяка" Михайла Заливако і переможниці проєкту Ганни Богдан було не випадковим. Закохані полетіли в іншу країну, щоб відзначити 32-річчя бізнесмена.

День народження в Швейцарії: Ганна Богдан показала ніжне фото з “Холостяком“ Михайлом Заливако - today.ua

Вони почали свої пригоди з Італії. Закохані побували у Венеції, прогулялися атмосферними вузькими вуличками, спробували місцеву їжу і полетіли далі. День народження "Холостяк" Михайло Заливако зустрічає в Швейцарії.

"Сьогодні дуже незвичайний день. І це, не тому що на вулиці гарна погода, не тому що ми в новому місці або в іншій країні! А тому, що сьогодні день народження, мого. Всі мої поздоровлення були сказані йому особисто, підкріплені обнімашками і целовашками", - зазначила Ганна Богдан.

Дівчина опублікувала спільне з коханим фото, зроблене напроти красивого міста і гір.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Анна Богдан | Холостяк 11 ? (@hannastorozhuk)

Не залишився в стороні ведучий проєктів "Холостяк" і "Холостячка" Григорій Решетник. Опублікувавши спільне фото з Михайлом Заливако, він зазначив:

"А ось кому сьогодні Happy Birthday. Мішаньчик, будь щасливий і любим! Ти красень по життю, але пора одружитися. Міцно обіймаю тебе і вас".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Грігоріі̆ Решетнік • RG (@grisha_reshetnik)

Нагадаємо, переможниця "Холостяк" Ганна Богдан похвалилася рельєфним пресом в топі на романтичному фото з Михайлом Заливако з Італії.