День народження під час війни: Ксенія Мішина поділилася ніжним фото із сином

Українська актриса та головна героїня першого сезону романтичного проєкту "Холостячка" Ксенія Мішина сьогодні відзначала день народження сина. Платону виповнилося десять років. З огляду на те, що зараз наша країна страждає від нападу російських військ, зірці не до святкування.

День народження під час війни: Ксенія Мішина поділилася ніжним фото із сином - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм екс-"Холостячка" опублікувала ніжне фото із сином. У кадрі Ксенія Мішина та Платон зображені разом лежачи на ліжку, притулившись один до одного.

"Сьогодні 47 день нашого спільного пекла і 3652 день мого особистого раю. Сьогодні 10 років моєму сину Платону і сьогодні в 47 день війни я особливо гостро відчуваю те важливе, що у нас є. Все ще є. Наше життя. Його життя це те, що весь цей час тримає мене на плаву. Щоразу, коли мене захльостує ненависть чи відчай, біль чи боротьба, я дивлюся на нього, і моє серце сповнюється ніжністю та надією. Світло цієї надії дуже мале, але я знаю, що якщо концентруватися на ньому, воно ставатиме дедалі більше. Це я і хочу побажати своєму синові", - наголосила Ксенія Мішина.

У публікації акторка зазначила, що з перших секунд життя свого сина відчула його чоловічу енергію, його чудовий, сильний характер. Платону Ксенія Мішина побажала проявляти себе щодня, боротися з лінощами, хитрістю, невіглаством, нудьгою та смутком.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ксенія Мішина (@misha.k.ua)

"Я бажаю тобі світ, в якому нікому не потрібно буде воювати, тому що всі будуть захоплені ідеєю створювати і примножувати щастя і свободу! Синку, я бажаю тобі та кожній дитині в цьому світі мати право голосу, мати почуття власної гідності за правом народження, мати світло в душі і людяність. Я вірю, що ви, "нові люди", зможете бути кращими, зможете трансформувати той біль, який жив у наших серцях і передавався з покоління в покоління, щоб створити з нього кохання! – зазначила Ксенія Мішина. - Сьогодні я розумію, що єдина цінність у житті - це і є життя і я знаю, що твоє серце вже зараз живе з цим законом! Я тобі допоможу!"

Нагадаємо, Олена Зеленська розповіла, чому Путіну не виграти в війні з Україною: "Фатальна помилка тирана".