“День сім'ї“: донька Ольги Сумської показала ніжні кадри з дітьми та чоловіком

Старша донька Ольги Сумської, яка живе разом зі своїм чоловіком та двома дітьми у Підмосков'ї, стала частіше ділитися кадрами своєї родини. Вихідні Антоніна Паперна, Володимир Яглич та двоє їхніх дітей провели разом на природі, граючи у зимові ігри у снігу.

“День сім'ї“: донька Ольги Сумської показала ніжні кадри з дітьми та чоловіком - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм 31-річна актриса опублікувала кумедне відео. Донька Ольги Сумської показала, як спочатку у кадрі з'являється її чоловік, зірка фільму "Нічна зміна", а потім її дочка – 4-річна Єва, майже 2-річний син Данило, а потім і сама Тоня у санчатах.

"Неділя – день сім'ї", - зазначила у публікації Антоніна Паперна.

Таке кумедне відео дуже сподобалося численним шанувальникам зіркової родини. Вони залишили безліч лайків та захоплених коментарів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

"Клас який", "Прям залипальний видос", "Супер, це щастя", "25 разів подивилася", "Класний тато, і взагалі сім'я чудова", "Супер екіпаж", "Тоня клас, Володя молодець, своя ноша не важка. Справжній сімейний відпочинок вихідного дня", "Клас, тато молодець", "Класно, що у чоловіка, як і у вас, є почуття гумору, це один із великих секретів сімейного щастя", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської засвітила гарне рельєфне тіло у кроп-топі: "Гарний рельєф".