“Діти та гості роз'їхалися“: 47-річна дружина Кличка похвалилася щасливим фото без макіяжу

Виходячи з фотографій, які постила дружина Віталія Кличка, зрозуміло, що київський градоначальник не приїжджав додому на Різдво та Новий рік. Мабуть, він був зайнятий робітничими справами в українській столиці і не зміг вирватися.

“Діти та гості роз'їхалися“: 47-річна дружина Кличка похвалилася щасливим фото без макіяжу - today.ua

Його діти та дружина відзначили свята весело та галасливо у їхньому будинку в Німеччині. Але канікули закінчилися, і 16-річний Макс полетів на навчання до Кембриджу, 18-річна Єлизавета – до Голландії, а 21-річний Єгор до Києва.

Залишившись на самоті, зіркова матуся поділилася з шанувальниками наболілим. Коли в будинку не залишилося дітей та гостей у Наталії Кличко виникли проблеми, бо готувати для себе однієї їй не хотілося.

"Чи знайоме вам це почуття, коли канікули закінчуються, діти їдуть з дому вчитися, гості розходяться по домах, а готувати більше нема для кого? Але для себе, ну, ти ж зовсім цього не хочеш !!!... І тепер є вибір, замовити щось, що, швидше за все, не відноситься до категорії здорової їжі... Або все ж таки змусити себе піти на кухню і приготувати собі, ну хоча б якийсь салат... І як ви з цим справляєтеся? Вам подобається готувати для себе або, як і я, докладаєте до цього зусилля... А чим ви себе балуєте? Всім гарного недільного вечора", - зазначила в публікації дружина Віталія Кличка.

“Діти та гості роз'їхалися“: 47-річна дружина Кличка похвалилася щасливим фото без макіяжу Проте Наталя пересилила себе і приготувала салат, рецептом якого поділилася з фанатами: листя салату, огірок, авокадо, чері, виноград, булгур, болгарський перець, кедрові горішки, заправлені оливковою олією, соком лимона та апельсина, медом, сіллю та перець.

Нагадаємо, Віталій Кличко показав рідкісне фото із братом та синами: “Гарні хлопці“.