“Діти - не пішаки“: Батько Меган Маркл погрожує подати в суд на свою дочку і зятя

Меган Маркл не бачилася і не спілкувалася з батьком вже більш як чотири роки. Їхні стосунки зіпсувалися напередодні весілля з британським принцом після скандального інтерв'ю, яке дав Томас Маркл пресі.

“Діти - не пішаки“: Батько Меган Маркл погрожує подати в суд на свою дочку і зятя - today.ua

Мало того, що чоловік не бачився з дочкою вже кілька років, він не знайомий з зятем, не кажучи вже про членів королівської сім'ї. Також батько Меган Маркл ні разу не бачив своїх онуків: 2-річного Арчі Харрісона і 2-місячну Лілібет Діану.

Оскільки своїми силами добитися права побачитися з онуками у чоловіка не вийшло, він погрожує подати в суд, щоб Меган і Гаррі зобов'язали дозволити дідусеві проводити час зі спадкоємцями. В інтерв'ю Fox News Томас Маркл заявив:

"Ми не повинні карати (дітей) за поведінку Меган і Гаррі. Арчі і Лілі - маленькі діти. Це не політика. Вони не пішаки. Вони не є частиною гри. До того ж вони члени королівської сім'ї та мають ті ж права, що і інші члени королівської сім'ї, - зазначив отець Меган Маркл. - Я буду подавати прохання в суд Каліфорнії про право бачитися з моїми онуками в самому найближчому майбутньому. Я буду дуже розчарований, якщо мені не вдасться потримати онучку".

“Діти - не пішаки“: Батько Меган Маркл погрожує подати в суд на свою дочку і зятя Чоловік дуже розчарований, що дочка просто викреслила його зі свого життя. Томас Маркл підкреслив, що навіть вбивць відвідують рідні в тюрмі, а на ньому поставили хрест через дрібницю.

Нагадаємо, принц Гаррі і Меган Маркл заробили на народження двох дітей.