“Дівчата - ніколи“: Тіна Кароль розповіла про особисте життя сина

Тіна Кароль поодинці виховує сина, народженого у шлюбі із продюсером Євгеном Огіром. Чоловік співачки помер у 2013 році від онкологічного захворювання. Зірці довелося самій підіймати дитину на ноги, добудовувати будинок і забезпечувати сім'ю всім необхідним.

“Дівчата - ніколи“: Тіна Кароль розповіла про особисте життя сина - today.ua

Нині Веніаміну вже 13 років. Він навчається в елітній школі в Лондоні, живе в українській родині, щоб не забувати свого коріння, кілька разів на рік приїжджає до мами до Києва і разом з нею часто подорожує світом. Хлопчик вільно володіє англійською мовою та відвідує церкву.

В особистому акаунті в Інстаграм Тіна Кароль стала все частіше ділитися знімками зі своїм сином, який просто зачарував її прихильниць. Мамочки бачать у хлопчику вартого заздрості холостяка, а дівчата тануть від його зовнішності. Проте протилежна стать поки що не цікавить хлопчика-підлітка, тому що вона все ще захоплений іграми і присвячує всього себе навчанню. “Дівчата - ніколи“: Тіна Кароль розповіла про особисте життя сина

"Ще рік тому він мені сказав: "Дівчата - ніколи! Це тільки для підкаблучників, ну які дівчата?" Зараз я питаю його, чи не пише йому хтось із дівчат, він тільки посміхається", - розповіла в інтерв'ю Тіна Кароль.

Також зіркова матуся зізналася, що подарувала синові на 13-річчя. Хлопчик сам замовив подарунок – Game Station для приставки PlayStation. Співачка з радістю вручила хлопчикові іграшку, бо він добре вчився.

Нагадаємо, Тіна Кароль у червоному корсеті з ефектним декольте здійснила рідкісний вихід у світ.