Дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків знову у тренді: нові ідеї нейл-арту

У світі моди лідируючі позиції займає дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків. Такий нейл-арт чудово виглядає без будь-якого декору, а при грамотному підборі кольорової гами підходить для жінок різного віку та способу життя.

Дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків знову у тренді: нові ідеї нейл-арту - today.ua

Хочете бути наймоднішою та стильнішою у листопаді-грудні 2021 року? Тоді зробіть найтрендовіший манікюр. Для цього вам знадобляться лаки всіх відтінків, які є у вашій косметичці, і трохи часу для створення нейл-арту.

Поєднувати кольори покриття для нігтів можна у будь-якому порядку. Наприклад, чудово виглядає чергування холодних і теплих відтінків, також можна манікюр на одній руці зробити в більш стриманих тонах, а на іншій – яскравіше. Дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків знову у тренді: нові ідеї нейл-арту Для володарок коротких нігтів підійде дизайн манікюру френч. Підкресліть кінчики нігти золотистим або сріблястим лаком, решту нігтьової пластини покрийте будь-яким кольором. Дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків знову у тренді: нові ідеї нейл-арту Ще один варіант модного дизайну – це поєднання градієнта та райдужного втирання. Здавалося б, що темне втирання зовсім не підійде до ніжних відтінків рожевого та бірюзового кольорів. Однак насправді виходить стильний і привабливий манікюр. Дизайн манікюру з незвичайними поєднаннями відтінків знову у тренді: нові ідеї нейл-арту Нагадаємо, у листопаді 2021 року в моді стильний манікюр у бордових та винних тонах. Ідеї дизайну нігтів вражають розкішшю та вишуканістю.