Манікюр в іспанському стилі: модний нейл-арт візуально подовжує нігті

Іспанська техніка дизайну манікюру підходить під будь-який стиль і доречно виглядатиме в будь-якій ситуації – хоч в офісі, хоч на вечірці. Такий манікюр підходить всім жінкам та візуально подовжує нігті.

Манікюр в іспанському стилі: модний нейл-арт візуально подовжує нігті - today.ua

Іспанський манікюр нерідко називають середземноморським чи акцентним. У світовій нейл-індустрії він конкурує зі знаменитим французьким. Принаймні кольоровий френч значно програє незвичайній і водночас мінімалістичній іспанській техніці нейл-арту.

Дизайн манікюру в іспанській техніці складається з яскравих та контрастних кольорових смужок, які візуально роблять нігті довшими, а руки витонченішими. Манікюр в іспанському стилі: модний нейл-арт візуально подовжує нігті Класика жанру в іспанському манікюрі - це біла або чорна смуга, яка наноситься вздовж нігтьової пластини центром. Таким чином, нігті діляться на дві половини, кожну з яких можна пофарбувати в будь-який колір, який подобається. Додатково можна прикрасити манікюр стразами, малюнками тощо. Манікюр в іспанському стилі: модний нейл-арт візуально подовжує нігті Грунтуючись на класичній техніці, майстри створюють різноманітні види дизайну манікюру в іспанському стилі. Для цього використовують нюдові та яскраві насичені відтінки. Відмінно виглядає поєднання білого, чорного, молочного та червоного кольорів лаку. Смужок вздовж нігтя можна нанести не одну або дві, а три або навіть чотири, отримані сектори забарвлюються в різні контрастні або тони, що гармонують між собою.

Дізнайтеся також, як підібрати дизайн манікюру для гострих нігтів, щоб надати рукам витонченості та бути в тренді.