Дмитро Гордон показав свого 85-річного батька, на якого дуже схожий

У вівторок, 7 грудня, у сім'ї Дмитра Гордона було велике свято – відзначали 85-й день народження батька журналіста. З шанувальниками український кореспондент поділився рідкісним знімком із батьком, на якого схожий як дві краплі води.

Дмитро Гордон показав свого 85-річного батька, на якого дуже схожий - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм Дмитро Гордон опублікував знімок зі свого розкішного будинку, з'явившись у кадрі з чарівним літнім чоловіком. Ілля Якович виглядав чудово в білій сорочці та піджаку в клітку.

"Моєму татові сьогодні 85 років. Дякую йому за мене! Дай Боже, щоб усі ми якомога довше залишалися дітьми!" – зазначив у публікації Дмитро Гордон.

До привітань приєдналося багато зіркових друзів журналіста, а також його численних шанувальників, які звернули увагу на те, наскільки схожі батько з сином.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Дмитра Гордон (@gordondmytro)

Не залишилася осторонь дружина Дмитра Гордона, яка опублікувала знімки свекра в компанії молодших онучок – 9-річної Санти та 5-річної Аліси.

"З днем народження, Ілля Якович! Мінімум до 120! Здоровою, бадьорою та щасливою людиною!" – наголосила Алеся Бацман.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Alesia Batsman (@alesiabatsman)

Будинок Дмитра Гордона прикрасили з нагоди свята надувними кульками синього та сріблястого кольорів, а також великими кулями у формі цифри "85".

Нагадаємо, старша дочка Дмитра Гордона вразила схожістю із батьком.