Дмитро Коляденко розповів про поповнення у сім'ї та показав свого маленького “принца“

Дмитро Коляденко неодноразово зазначав, що в його житті нікого не залишилося окрім сина. А тому він не раз замислювався про ще одну дитину – і вона у нього з'явилася. Відомий український хореограф показав світові нового члена своєї родини.

Дмитро Коляденко розповів про поповнення у сім'ї та показав свого маленького “принца“ - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм зірка програми "Шанс" опублікував серію нових фотографій, на яких з'явився разом зі своїм "чадом" – чарівним кучерявим вихованцем з шерстю кольору карамелі.

"Зустрічайте! Це-Принц ДЕННІ!! Мій Новий Друг!!! Прошу Любити і Жалувати!!!" – зазначив у публікації Дмитро Коляденко, супроводживши запис хештегами "кохання з першого погляду" та "життя прекрасне".

Стало відомо, що хореограф завів собі собаку - той пуделя на прізвисько принц Денні, який тепер скрасить йому самотність і подарує безліч приємних турбот у вигляді ранкових і вечірніх прогулянок, приготування їжі, ігор, ну і не без порваних кімнатних тапочок і диванних подушок.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KolyadenkoDima_official (@kolyadenkodima_official)

"Чарівність! Красень", "Яке диво", "Лапусик", "Ви схожі", "Бусичка", "Клас", "Хорошенькі", "Прекрасний принц нехай радує і йому пощастило з господарем", - захоплюються шанувальники, бажаючи Дмитру Коляденко багато щастя та радісних днів із вихованцем.

Нагадаємо, Дмитро Коляденко показав, як виглядав у 19 років. Шанувальники вирішили, що син артиста – його точна копія у молодості.