Дмитро Коляденко поголив бороду і його не впізнали шанувальники

Епатажний український артист Дмитро Коляденко все життя вирізнявся своїм яскравим та неординарним стилем. Він любить поєднувати непоєднуване, носить різні головні убори та борідку. А тому, коли хореограф позбавився рослинності на обличчі, то приголомшив величезну кількість шанувальників.

Дмитро Коляденко поголив бороду і його не впізнали шанувальники - today.ua

Днями у Києві відбулася прем'єра нової вистави "Нова Снігова королева", в якій головну роль відіграла суперблондинка Оля Полякова, а також Дмитро Коляденко, який перетворився на образ своєї колишньої тещі Ганни Яківни, мами Ірини Білик.

У Мережі з'явилися кадри Дмитра Коляденка у новому образі, якого у такому вигляді не очікували побачити.

У кадрі ексхореограф популярного проєкту "Шанс" постав у чарівному атласному костюмі: спідниці та жакеті, у білосніжних туфлях, з величезними намистами на шиї, маленькою сумочкою через плече, з ефектною перукою на голові та круглими окулярами на обличчі. Очі Дмитро Коляденко підкреслив тінями та тушшю, а губи червоною помадою. Дмитро Коляденко поголив бороду і його не впізнали шанувальники Користувачі соціальних мереж були приємно вражені, побачивши хореографа в такому вигляді.

Нагадаємо, Віталій Козловський зголив бороду та помолодшав на 10 років.