До і після: як змінилося життя Тіни Кароль з початку війни у фото

Замість зйомок у "Голосі" – благодійні концерти у всьому світі. Замість елегантних суконь – патріотичні вбрання. Замість яскравого макіяжу та червоних губ – жовто-блакитні тіні. Як змінилося життя Тіни Кароль після початку війни – фото.

До і після: як змінилося життя Тіни Кароль з початку війни у фото - today.ua

З 24 лютого 2022 року наше життя розділилося на "до" та "після". Ми вже ніколи не будемо такими, якими були раніше. І це стосується людей, які побували в пеклі (Маріуполь, Буча, Ірпінь), та й тих, хто був у відносній безпеці.

З ніг на голову перевернулося і життя зірок – багато артистів взяли автомати та пішли на фронт, інші відклали мікрофони та записалися до волонтерських штабів, треті – гастролюють світом, щоб люди знали про те, що відбувається в нашій країні.

Сцена стала музичним фронтом і для Тіни Кароль, яка вже побувала в багатьох європейських країнах, а днями відлетіла в Японію.

"Сцена — це музичний фронт, на якому триває боротьба за збереження сучасної української культурної спадщини. Сьогодні час єдності. Час боротися за життя. Ми маємо бути разом, щоб світ не забув і не звик до жахливих подій в Україні", - наголосила Тіна Кароль. .

В одному із фан-аккаунтів української зірки з'явилася серія колажів, на яких наочно показано, чим жила артистка раніше, а чим живе зараз.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль Офіц. фан-клуб (@_fantina)

Нагадаємо, Тіна Кароль у облягаючих джинсах та футболці приїхала з концертом до Японії - ідеальне у простоті.