До війни планувала: Ксенія Мішина розповіла, чому поїхала із сином з України

З початку війни Ксенія Мішина переїхала з Києва на Закарпаття, щоб урятувати сина від обстрілу. Тривалий час українська актриса перебувала на Західній Україні, однак вирішила виїхати з країни.

До війни планувала: Ксенія Мішина розповіла, чому поїхала із сином з України - today.ua

Місцем свого призначення головна героїня першого сезону романтичного проекту "Холостячка" обрала Бельгію. Але не просто так.

Виявляється, Ксенія Мішина повернулася до своєї роботи і розпочинає зйомку нового проєкту. За словами зірки, вона вже над ним працювала, а тепер розпочинаються зйомки продовження.

"Я повертаюся до того, що вмію робити, але з новими цілями. Ми із синочком прилетіли до Бельгії. Задовго до війни планувався бельгійський проєкт, у якому я вже брала участь кілька років тому. І зараз запустилася друга частина. Скажу чесно, було трохи важко ухвалити це рішення. Але я зрозуміла, що я можу і хочу працювати. Я вижила, і я в безпеці. Можу і хочу розповісти всьому світу про Україну", - зауважила Ксенія Мішина.

До війни планувала: Ксенія Мішина розповіла, чому поїхала із сином з України Зовсім не багато українців зараз можуть вести те саме життя, що було до війни. Навіть ті, кому вдалося виїхати з країни, врятуватися від бомбардувань та обстрілів, страждають від "синдрому біженця" або "синдрому вцілілого", проте зараз так важливо продовжувати жити, жити попри все.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька показала людей, що гуляли в Києві під час повітряної тривоги: “Реагують вже не всі“.