Дочка Анастасії Заворотнюк виходить заміж

Дочка Анастасії Заворотнюк знаходиться в дуже непростому становищі. Її мама, відома актриса, страждає від онкологічного захворювання. На тлі цього у дівчини виникли серйозні проблеми з психікою, і їй було потрібно лікування фахівця.

Дочка Анастасії Заворотнюк виходить заміж - today.ua

Поки Ганна Заворотнюк знаходилася вдома, вона ініціювала відповіді на запитання шанувальників. Багато з них стосувалися здоров'я мами, інші - самопочуття самої Ані, а хтось поцікавився: "Заміж скоро?" На що дівчина відповіла: "Уже ж покликали".

Особистість свого коханого дочка зірки серіалу "Моя прекрасна няня" не розкриває. Відомо, що це хлопець з Москви, з яким Аня познайомилася під час навчання в США. Парочка зустрічається вже досить тривалий термін. Дочка Анастасії Заворотнюк виходить заміж

"Ми познайомилися в університеті в Нью-Йорку. Разом вже шість років. Він з Москви, просто вчився за кордоном", - розповіла раніше Ганна Заворотнюк.

Дочка актриси зовсім недавно перебралася в свою власну квартиру в російській столиці, в якій зробила шикарний ремонт. Цілком ймовірно, що дівчина живе разом з коханим.

Коли Ані вдасться зігратися весілля - невідомо, оскільки все залежить від стану здоров'я матері. Анастасія Заворотнюк все ще бореться з раком. У той час як її родина не коментує стан здоров'я актриси, в Мережі з'являються різні чутки. Подейкують, що зірка змінилася до невпізнання, втратила волосся і сильно набрала вагу. У такому вигляді вона не хоче з'являтися перед публікою.

Нагадаємо, дочка Анастасії Заворотнюк слідом за матір'ю сильно захворіла.