Дочка Ані Лорак у шкіряних шортах і високих чоботях захопила шанувальників співачки

Популярна співачка Ані Лорак показала нове фото з дочкою Софією Налчаджіоглу. 8-річна Соня в модному вбранні здивувала шанувальників своєї зіркової мами. Дівчинка останнім часом підросла і подорослішала, а шкіряні шорти, картатий жакет і високі чорні чобітки тільки додали віку юній красуні.

Дочка Ані Лорак у шкіряних шортах і високих чоботях захопила шанувальників співачки - today.ua

Дочка Ані Лорак у шкіряних шортах і високих чоботях захопила шанувальників співачки На сторінці Ані Лорак в Інстаграм з'явилося кілька фотознімків з дня народження дочки Філіпа Кіркорова Алли-Вікторії. На святі була присутня Ані Лорак з Софією і Сергій Лазарєв з сином Микитою.

Звичайно ж, шанувальники Ані Лорак не могли не помітити, наскільки зовні змінилася її дочка Софія, в свої 8 років дівчинка вже наздоганяє маму по зростанню. Сама Ані Лорак вибрала схожий з дочкою лук, поп-діва одягла укорочені чорні шкіряні штани, червоного кольору жакет.

Філіп Кіркоров залишився вірним своїм уподобанням і одягнув костюм з хижим принтом. Сергій Лазарєв вирішив не привертати увагу одягом до своєї персони, надівши чорний светр-гольф і такого ж кольору штани. Дочка Ані Лорак у шкіряних шортах і високих чоботях захопила шанувальників співачки Під своєю публікацією Ані Лорак написала наступне: «Чудовий, добрий, казковий вечір! Спасибі, тато Філіп @fkirkorov. ?С іменинницею!»

Шанувальники Ані Лорак приєдналися до привітаннями, а також залишили масу коментарів, в яких висловили свої думки та враження: «Кароліночка, ти справжній скарб, бути твоїм другом і шанувальником - справжнє щастя ❤️ Спасибі, що ти є! Сонечка - стильна копія Мами ?», «Ви королева???! Нехай цей рік принесе вам тільки радість, удачі, і добрі емоції ❤️❤️❤️???! », «Казка для дітей і взрослих✨? Філіп вміє влаштовувати свята!», «СОФІЯ НУ ПРОСТО КРАСУНЯ», «Такі прекрасні друзья?❤️ як же я за Вас рада Кароліночка❤️? як Сонечка повзрослела? красавіца?❤️ вся в мамочку❤️ куколкі??». Дочка Ані Лорак у шкіряних шортах і високих чоботях захопила шанувальників співачки Подивіться також новий кліп Ані Лорак, який шанувальники піддали жорсткій критиці.