Дочка Дженніфер Лопес стає дедалі більше схожою на хлопчика: нові фото Емми

13-річна дочка Дженніфер Лопес, мабуть, переживає те саме, що дочка Анджеліни Джолі та Бреда Пітта свого часу. Попри те, що в Мережі не з'являлося повідомлень про те, що Емма подумує про зміну статі, все ж таки почуття стилю у неї специфічне, і її легше прийняти за хлопчика, ніж за дівчинку.

Дочка Дженніфер Лопес стає дедалі більше схожою на хлопчика: нові фото Емми - today.ua

У Мережі з'явилися нові фотографії із прогулянки нової зіркової сім'ї. Після возз'єднання Дженніфер Лопес та Бена Аффлека їхнім дітям доводиться більше часу проводити один з одним. І, зважаючи на все, 13-річні близнюки актриси потоваришували з 15-річною Вайолет, 12-річною Серафіною та 9-річним Семюелем.

Днями зіркові батьки взяли своїх спадкоємців у кіно. Дженніфер Лопес виглядала чудово в яскравому повсякденному вбранні, але найбільше уваги привертали дочки актриси та актора. 13-річна Емма та 12-річна Серафіна зовсім не схожі на дівчаток, і їх легко можна сплутати з хлопцями.

Для походу в кіно донька Дженніфер Лопес обрала джинси, футболку та кеди. Дівчинка носить коротку стрижку-спалах, зовсім не доглядаючи за своїм кучерявим волоссям. Підліток час від часу фарбує волосся у різні кольори: раніше це був синьо-зелений відтінок, а зараз червона чілка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bennifer ? (@bennifer.id)

12-річна Серафіна вразила кардинальною зміною іміджу. Дочка Бена Аффека зробила коротку стрижку і почала обирати хлопчиковий одяг. Дівчинка одягла штани, кросівки та дві сорочки.

Нагадаємо, Дженніфер Лопес із рожевим волоссям здивувала схожістю з Кім Кардаш'ян.