Дочка Катерини Кухар підкорила красою і схожістю з батьком

Катерина Кухар та Олександр Стоянов зрідка діляться фотографіями своїх дітей. Пара виховує двох спадкоємців - сина балерини від попередніх стосунків, і спільну доньку. Настя зростає точною копією свого зоряного батька, що не перестають повторювати шанувальники.

Дочка Катерини Кухар підкорила красою і схожістю з батьком - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм артист балету опублікував нове фото. У кадрі опинилася чарівна дівчинка, одягнена в біле плаття-сорочку.

"Ірочка, дякую за солодкий презент! Ми вже чекаємо не дочекаємося прем'єри!" - зазначив чоловік Катерини Кухар.

В руках дівчинка тримає коробку з тортом, а на коробці зображена нова героїня майбутнього українського 3D-мультфільму "Мавка. Лісова пісня". Настя зачарувала шанувальників своїх зіркових батьків. Її знімок зібрав безліч лайків, а також компліментів. Фанати не перестають повторювати, що маля зростає точною копією свого відомого тата - артиста балету Олександра Стоянова.

"Чудово! Фея!", "Лапусечка", "Красуня", "Бусинка", "Очі як вишеньки, татова копирочка", "Пташка", "Настуся !! Як приємно! Як красиво! Як солодко!" - пишуть фоловери.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ekaterina Kukhar (@ekaterinakukhar_official)

Цікаво те, що люди, які не знають, що син Катерини Кухар - не рідний Стоянову, також відзначають, що він дуже схожий на Олександра.

Нагадаємо, Катерина Кухар показала струнку фігуру в ніжно-блакитній сукні на Мальдівах.