Дочка Олени Кравець похвалилася формами в прозорому корсеті

Повнолітня дочка Олени Кравець вразила занадто дорослим знімком, яким поділилася в соціальних мережах. Мабуть, зіркова матуся не стежить за тим, що публікує її спадкоємиця в Інстаграм.

Дочка Олени Кравець похвалилася формами в прозорому корсеті - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм 18-річна Маша Кравець опублікувала нові фото. На чорно-білих знімках дівчина постала, сидячи на кушетці з широко розставленими ногами. На дочці відомої української комедійної актриси надіті джинси, сорочка і прозорий корсет. Наряд вигідно підкреслив фігуру дівчини.

"Позую", - лаконічно підписала публікацію Маша Кравець, супроводивши публікацію усміхненим смайликом.

Пост зібрав майже дві тисячі лайків, включаючи "сердечко" від мами дівчинки, яка явно схвалює публікацію подібних фотографій своєї юної дочки в соціальних мережах. Шанувальники також прийшли в захват, залишивши свої натхнені коментарі:

"Гарнюня", "Краса", "Красива", "Ангелоооок", "Неймовірна", "Ти нещадна коли вбрана", "Незвичайна і незалежна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від masha kravets (@maarriill)

З 17 років Маша не живе з батьками. Ні сама дівчинка, ні її батьки це не коментують. Відомо, що підліток знімає квартиру разом зі своєю подругою. Інформації про те, чи вчиться дочка Олена Кравець в університеті також немає. Виходячи з її публікацій в мікроблозі, незважаючи на карантин, за останній рік дівчина побувала в Нью-Йорку, Лондоні і Римі. Також ходять чутки, що Маша нетрадиційної орієнтації, так як вона не зустрічається з хлопцями, а в її оточенні одні дівчатка.

За життям старшої дочки Олена Кравець та її чоловік не стежать, оскільки зайняті виховання маленьких двійнят, народжених в липні 2016 року.

Нагадаємо, в Мережі з'явилися рідкісні архівні фото Олени Кравець з донькою і чоловіком.