Дочка Олени Кравець втратила зір: 18-річна Маша показала несподівані кадри

Старша донька Олени Кравець із 16 років живе окремо від батьків. Дівчинку-підлітка з'їхати з квартири попросила особисто її зіркова матуся, яка розуміла, що після народження дітей-двійнят, їм просто не вистачатиме місця.

Дочка Олени Кравець втратила зір: 18-річна Маша показала несподівані кадри - today.ua

Переїхала Маша жити в будинок, де були всі її друзі, і де вона могла бути під постійним наглядом знайомих її батьків. Своє рішення Олена Кравець виправдовує тим, що її дочка і там постійно пропадала в гостях у друзів, потім годину добиралася додому, аби переспати, а вранці знову їхала. "Щоб не мучити дитину" зірка студії "Квартал 95" запропонувала їй жити насамоті.

З 16 років Маша Кравець веде доросле самостійне життя, яке призвело до того, що дівчинка втратила зір. Про це вона повідомила своїм шанувальникам в особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз. Дочка Олени Кравець втратила зір: 18-річна Маша показала несподівані кадри

"Всі люди з поганим зором, приймайте до клубу!" – зазначила у публікації Маша Кравець.

У кадрі донька Олени Кравець постала сидячи у кімнаті. Вона розпустила волосся і одягла каптур від худі, а також покрасувалася стильними круглими окулярами в тонкій оправі золотого кольору. Варто зазначити, що дівчині дуже йде така форма. Про те, який зараз у неї зір, підліток не повідомила - не відомо, розвинулася в неї короткозорість або далекозорість.

Нагадаємо, Олена Кравець зізналася, чому не змогла відзначити свій ювілей.