Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року

Автор: Анастасия Березовская

Старша донька зірки студії "Квартал 95" Олени Кравець вже давно підкорила фанатів своєї зіркової матусі красою та схожістю на актрису. У мікроблозі дівчинка активно ділиться своїм життям та показує не лише свою професійну діяльність – танці, а й особисте.

Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Маша Кравець похвалилася кадрами з київського салону краси. 18-річна красуня, яка росте точною копією своєї зіркової матусі, вирішила кардинально змінити свій зовнішній вигляд. Дівчинка зробила цьогорічну трендову рвану стрижку, а також відрізала чілку-шторку в точності, як у Олени Кравець.

"Всім дякую. Я просто не можу натішитися", - зазначила Марія Кравець.

Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року Відомо, що з 16 років донька української комедійної актриси мешкає окремо від батьків. За словами зірки – це був вимушений захід, проте ходять чутки, що між матір'ю та дочкою стався конфлікт. Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро

Toyota показала свій найдешевший автомобіль для Європи

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ми дуже схожі, обидві не любимо, коли обмежують свободу. Їй комфортно, що в неї своє життя, а в мене своє. Але давайте це проґавимо! Я не хочу акцентувати увагу на тому, що вона живе окремо, - розповіла раніше Олена Кравець. – Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і в мене закралася думка, щоб Маша жила окремо”.

Нагадаємо, старша дочка Олени Кравець приміряла образи в стилі 90-х і вразила схожістю з матір'ю.