Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року

Старша донька зірки студії "Квартал 95" Олени Кравець вже давно підкорила фанатів своєї зіркової матусі красою та схожістю на актрису. У мікроблозі дівчинка активно ділиться своїм життям та показує не лише свою професійну діяльність – танці, а й особисте.

Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз Маша Кравець похвалилася кадрами з київського салону краси. 18-річна красуня, яка росте точною копією своєї зіркової матусі, вирішила кардинально змінити свій зовнішній вигляд. Дівчинка зробила цьогорічну трендову рвану стрижку, а також відрізала чілку-шторку в точності, як у Олени Кравець.

"Всім дякую. Я просто не можу натішитися", - зазначила Марія Кравець.

Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року Відомо, що з 16 років донька української комедійної актриси мешкає окремо від батьків. За словами зірки – це був вимушений захід, проте ходять чутки, що між матір'ю та дочкою стався конфлікт. Донька Олени Кравець зробила трендову стрижку 2021 року

"Ми дуже схожі, обидві не любимо, коли обмежують свободу. Їй комфортно, що в неї своє життя, а в мене своє. Але давайте це проґавимо! Я не хочу акцентувати увагу на тому, що вона живе окремо, - розповіла раніше Олена Кравець. – Це було вимушене рішення. Наша велика родина була трохи обтяжена житловим питанням, і в мене закралася думка, щоб Маша жила окремо”.

Нагадаємо, старша дочка Олени Кравець приміряла образи в стилі 90-х і вразила схожістю з матір'ю.