Дочка Олени Кравець повернулася до Києва та показала нову стильну зачіску

Українська актриса Олена Кравець все ще перебуває за кордоном, де дає благодійні концерти із командою студії "Квартал 95". Коли у Києві стало більш-менш безпечно, із зірковою матусею знову вирішила розлучитися її старша дочка. Маша Кравець, яка з 15 років жила окремо від батьків, зібрала свої речі та сама поїхала назад до України.

Дочка Олени Кравець повернулася до Києва та показала нову стильну зачіску - today.ua

Про це дівчинка-підліток повідомила своїм підписникам в Інстаграм.

Незабаром після початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України Олена Кравець вирішила виїхати спочатку на захід країни, а потім взагалі за кордон. Красуня-блондинка хотіла, щоб її 5-річні двійнята Іван та Катерина були у безпеці. Разом із нею поїхала і її старша дочка. Раніше актриса неодноразово зазначала, що її діти дуже хочуть додому. І ось, Маша здійснила свою мрію.

В особистому обліковому записі в Інстаграм-сторіз вона опублікувала стелу на кордоні, на якому красується улюблена "Україна". Дочка Олени Кравець повернулася до Києва та показала нову стильну зачіску

"Не вірю… (їду) додому", - зазначила у публікації донька Олени Кравець.

Також Маша Кравець поділилася селфі, похвалившись своєю новою зачіскою. З початку війни волосся у дівчинки помітно відросло і досягає лінії нижче ключиць. Дівчинка-підліток зробила собі трендову напівпрозору чілку, а також накрутила волосся у стильні кучерики. Варто зазначити, що їй дуже личить. Дочка Олени Кравець повернулася до Києва та показала нову стильну зачіску Нагадаємо, Олександр Пономарьов похвалився рідкісним фото з 15-річним сином: "Гарний і мужній".