Донька Філіпа Кіркорова зізналася Жасмін, що не хоче ставати артисткою

Відома російська співачка Жасмін в числі багатьох інших зіркових гостей побувала на дні народження Алли-Вікторії. Донька Філіпа Кіркорова відзначила 9-річчя, але не дивлячись на такий юний вік, дівчинка вже точно знає, ким стане в майбутньому.

Донька Філіпа Кіркорова зізналася Жасмін, що не хоче ставати артисткою - today.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм співачка Жасмін поділилася спільним фото з дочкою Філіпа Кіркорова Аллою-Вікторією. Виконавиця і 9-річна дівчинка позують на тлі розкішної домашньої обстановки. У публікації Жасмін розповіла своїм шанувальникам, що їй вдалося поспілкуватися з Аллою-Вікторією про те, яким вона бачить своє майбутнє. Донька Філіпа Кіркорова зізналася Жасмін, що не хоче ставати артисткою «Побували на чудовому сімейному обіді у Філіпа @fkirkorov Прекрасно поговорити з Аллою-Вікторією. Виявляється, вона хоче стати архітектором, а коли я запитала, чому не артисткою, вона відповіла «НЕХАЙ ПАПА ОДИН мучиться» ? Ось так-то, Філіп @fkirkorov ? Ще раз спасибі за теплу атмосферу ?», - написала Жасмін в своєму Інстаграм.

Варто відзначити, що раніше Філіп Кіркоров також ділився з публікою інформацією про захоплення своїх дітей. Зоряний тато розповідав, що Алла-Вікторія не любить зайву увагу до себе, тому не хоче йти в світ шоу-бізнесу, дівчинка захоплюється дизайном і архітектурою. А ось молодший син співака не проти стати артистом.

Нагадаємо, на День народження Алли-Вікторії Кіркорова прийшла давня подруга Філіпа Бедросовича Ані Лорак. Дочка знаменитої співачки захопила всіх своєю дорослістю і модним вбранням.