Дочка Ольги Сумської похвалилася рельєфним пресом в короткому топі

Ольга Сумська народила двох дочок. Старшій 31 рік і у неї вже своя сім'я, а молодша все ще знаходиться під боком матері. І якщо Аню актриса бачить кожен день, то ось з Тонею не так часто, як хотілося б.

Дочка Ольги Сумської похвалилася рельєфним пресом в короткому топі - today.ua

Цього літа відомій українській артистці вдалося вибратися в гості до дочки, де вона нарешті побачила свого молодшого онука, який народився більше ніж рік тому.

Антоніна Паперна пішла по маминих стопах і не тільки стала актрисою, а й народила двох дітей. За дві вагітності її фігура, звичайно ж, змінилася, але красуня доклала максимум зусиль, щоб повернутися в форму. І це не дивно, адже від цього залежить її кар'єра, та й чоловік у неї справжній красень.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

В особистому акаунті в Інстаграм старша дочка Ольги Сумської опублікувала нове фото, показавши результат старанних тренувань і правильного харчування. Тоня зобразила себе в дзеркалі, позуючи в квітчастих легінсах і короткому спортивному топі. Дівчина продемонструвала приголомшливу фігуру: плоский живіт, вузьку талію, пишний бюст, гладку підтягнуту шкіру.

З раннього ранку мати двох дітей вирушила на тренування, де займається з персональним тренером. Після народження другої дитини дочці Ольги Сумської вдалося скинути близько 20 кілограмів.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

"Коли ви все встигаєте?", "Красуня", "Прекрасна", "Прес який, обалдіти", - пишуть захоплені фанати.

Нагадаємо, Ольга Сумська зізналася, як їй з віком грати тільки ролі бабусь.