Донька Ольги Сумської показала рідкісні фото з красенем-чоловіком та дітьми у день народження коханого

Антоніна Паперна з 2015 року зустрічається з успішним російським актором, красенем Володимиром Ягличем. Незабаром закохані стали жити разом, а за два роки вперше стали батьками. Влітку 2017 року у них народилася чарівна дівчинка Єва, а навесні 2020 року – син Данило.

Донька Ольги Сумської показала рідкісні фото з красенем-чоловіком та дітьми у день народження коханого - today.ua

Попри те, що онуці Ольги Сумській виповнилося вже 4 роки, а її онукові майже 2, зіркові батьки все ще не показують публіці обличчя своїх дітей. Тоня ділиться знімками з дочкою та сином збоку або зі спини. Донедавна актриса до ладу не показувала і свого чоловіка.

У день його народження Паперна зробила довгоочікуваний пост, показавши серію раніше неопублікованих фотознімків та відео з Володимиром та їхніми дітьми.

"З днем народження, зіниця мого ока", - зазначила у підписі донька Ольги Сумської.

Українська актриса приєдналася до привітань, наголосивши у коментарях: "З іменинником. Найщиріші привітання нашому Володі! Бути добру!". Також Ольга Сумська зробила репост однієї з недавніх фотографій своєї доньки та зятя, написавши: "З днем народження, Володя". Донька Ольги Сумської показала рідкісні фото з красенем-чоловіком та дітьми у день народження коханого Шанувальники побажали парі сімейного щастя, благополуччя, здоров'я та удачі, а також ще багато років прожити разом.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської у шкіряній спідниці та вікторіанській блузі здивувала новим образом: "Плюс 20 років".