Донька Ольги Сумської показала рідкісні кадри з чоловіком та двома дітьми

Старша донька Ольги Сумської не мешкає в Україні. Після того, як Антоніна Паперна пов'язала своє життя з російським актором Володимиром Ягличем, вони живуть разом в елітному закритому котеджному містечку в Підмосков'ї. У пари двоє дітей, обличчя яких досі не бачила громадськість.

Донька Ольги Сумської показала рідкісні кадри з чоловіком та двома дітьми - today.ua

Зрідка з шанувальниками 31-річна акторка ділиться фото та відео зі свого будинку чи з території закритого комплексу, в якому мешкає зі своєю родиною. Цього разу донька Ольги Сумської похвалилася, як весело вони проводять час із двома маленькими дітьми.

У кадрі з'явився чоловік Антоніни Паперної одягнений у стильні принтовані штани, зимові кросівки, укорочену коричневу дублянку та сіру шапку. Коханого актриса зняла в момент, коли він катав двох дітей на спеціальних надувних санчатах. Донька Ольги Сумської показала рідкісні кадри з чоловіком та двома дітьми Відомо, що відносини Тоні Паперної та Володимира Яглича розпочалися у 2015 році. Тоді вони разом з'явилися на публіці як пара, завітавши до прем'єри фільму "Примара". Попри те, що весілля закохані так і не зіграли, у них народилося двоє дітей. Дочка Єва народилася у 2017 році, а у квітні 2020 року - хлопчик, якого назвали Вовою на честь батька.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської показала рідкісне фото зі побачення з красенем-чоловіком.