Дочка Ольги Сумської з ультракоротким каре неприємно здивувала фанатів новою зачіскою

Антоніна Паперна останнім часом стала все частіше радувати своїх численних шанувальників зміною іміджу. Але вони були не готові до того, що дочка Ольги Сумської постане перед ними з ультракоротким каре.

Дочка Ольги Сумської з ультракоротким каре неприємно здивувала фанатів новою зачіскою - today.ua

Напередодні артиста опублікувала фото з кучерями. Тоня готувалася до виходу своєї нової передачі, в якій вона постає в ролі інтелігентки 80-х років. Образ з кучерявими волоссям її фанатам дуже сподобався.

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз 31-річна актриса опублікувала фото з салону краси. Красуня-акторка, яка носить довге волосся, пофарбоване в блонд, постала в кадрі з коротким волоссям шоколадного відтінку. "Друзі, ну, як вам?" - поцікавилася у підписників зірка, на що велика частина відреагувала негативно на її новий образ.

На щастя, коротка стрижка виявилася перукою і дочка Ольги Сумської не чіпала своє красиве шовковисте волосся. У мікроблозі вона завантажила інші фото, похвалившись новим відтінком волосся. Дочка Ольги Сумської з ультракоротким каре неприємно здивувала фанатів новою зачіскою

"Похід в салон як свято. А все завдяки чарівникові. Як вам результат?" - поцікавилася Антоніна Паперна.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

Звичайно ж, підписники виявилися щедрими на компліменти, захоплюючись не тільки красою, але й тонким гумором Тоні.

Нагадаємо, дочка Ольги Сумської показала рідкісне фото з молодшим сином.