Дочка Ольги Сумської зробила ультракоротку стрижку та здивувала кардинальною зміною іміджу

Ольга Сумська все життя носить довге волосся, яке вкладає в красиві елегантні локони. Обидві її дочки наслідували її приклад, і також ніколи не стриглися коротко, до сьогодні. Антоніна Паперна – старша спадкоємиця української актриси, наважилася на кардинальні зміни у зовнішності напередодні Нового року.

Дочка Ольги Сумської зробила ультракоротку стрижку та здивувала кардинальною зміною іміджу - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм з шанувальниками Тоня поділилася важливими новинами. Актриса, яка живе в Москві, вийшовши заміж за відомого російського актора, обрізала своє шикарне довге волосся.

"У Новий рік у новому образі! Як я вирішила коротко підстригтися! enjoy!" – зазначила донька Ольги Сумської.

Антоніна Паперна звернулася за допомогою до свого особистого стиліста в російській столиці, підфарбувала волосся біля коріння в світліший відтінок і зробила ультракоротку стрижку - подовжене піксі.

Варто зазначити, що 31-річна актриса стала відразу ж ефектнішою, на що звернули увагу її численні шанувальники. Публіка підкреслила, що з такою стрижкою дочка Ольги Сумської виглядає значно молодшою, а інші нарікали на те, що зірка обрізала довжину. Дочка Ольги Сумської зробила ультракоротку стрижку та здивувала кардинальною зміною іміджу

"Мені подобається", "Стиль краса молодість!!!! Вам дуже личить!!", "Вийшло дуже круто!", "Роки собі додали короткою стрижкою, з довгими краще", "Вам дуже йде стрижка, але стиліст явно вам зіпсував волосся, перепалив фарбою. Не хотіла б потрапити до такого майстра", "Навіщо?" – пишуть фоловери.


Нагадаємо, Ольга Сумська похвалилася, яку ялинку поставила у своєму будинку.