Дочка Ольги Сумської в облягаючій сукні з сітчастими вставками приголомшила стрункою фігурою

31-річна донька Ольги Сумської, яка мешкає разом зі своїм знаменитим чоловіком у Підмосков'ї, часто вибирається до столиці на вечірки. На щастя, останнім часом Антоніна Паперна стала дедалі частіше ділитися своїми особистими фото та показувати сім'ю.

Дочка Ольги Сумської в облягаючій сукні з сітчастими вставками приголомшила стрункою фігурою - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз донька успішної української актриси поділилася відео, постаючи в кадрі в дуже гарному образі. Виявилося, що акторка разом із своїм чоловіком, актором Володимиром Ягличем вирушила на день народження до подруги.

Для виходу у світ матуся двох малолітніх дітей обрала маленьку чорну сукню по фігурі з довгими рукавами та прозорими вставками – імітацією трендових у 2022 році вирізів. Образ вона завершила чорними напівпрозорими колготками та стильними черевичками на зав'язках. Дочка Ольги Сумської в облягаючій сукні з сітчастими вставками приголомшила стрункою фігурою Напередодні нового року донька Ольги Сумської коротко обрізала волосся, зробивши подовжене піксі з довгим чубчиком. Для вечірки Тоня накрутила свої локони і уложила чілку, нанесла яскравий макіяж і одягла акцентні сережки.

Нагадаємо, донька Ольги Сумської у топі та легінсах засвітила рельєфний прес та стрункі ноги – можна лише позаздрити.