Дочка Ольги Сумської вперше показала обличчя старшої дитини

Дочка Ольги Сумської одружена з відомим актором Володимиром Яглич, якому вона подарувала двох дітей. Дівчинка Єва з'явилася на світ у 2017 році, а в квітні 2020 року вона стала старшою сестричкою, коли в родині народився ще один малюк - хлопчик Данило.

Дочка Ольги Сумської вперше показала обличчя старшої дитини - today.ua

Антоніна Паперна і Володимир Яглич намагаються тримати особисте життя в секреті, подаючи інформацію публіці дуже дозовано. Обличчя своїх дітей вони і зовсім не показують. Фотографії їх старшох дитини лише нещодавно стали з'являтися в соціальних мережах, і то тільки зі спини.

Днями Антоніна Паперна разом зі своїм чоловіком і дітьми побувала на весіллі друзів в Москві. У соцмережах з'явилося відео, як Єва і інший хлопчик йдуть по білому килиму до вівтаря, щоб передати молодим кільця. Обличчя дитини потрапило в кадр збоку, проте навіть так видно, що онучка Ольги Сумської - копія свого зоряного татка.

В особистому акаунті в Інстаграм Тоня також опублікувала фото своєї кровиночки. Єва зображена зі спини в чарівній білій сукні в квітковий принт, з рожевим поясом і пишною спідницею-пачкою. Волосся зіркова матуся заплела дочці в два хвостики на маківці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тоня Паперна (@tony__pepper)

Шанувальники прийшли в захват, обсипавши дівчинку компліментами:

"Попелюшка на балу", "Лапушка", "Така пампусечка, лапусечка, так і хочеться залюбити, зацілувати", "Принцеса".

Нагадаємо, 54-річна Ольга Сумська похвалилася фігурою в купальнику.