Дочка Олі Полякової з “накачаними губами“ попросила у мами грошей на пластику

Оля Полякова вирушила дівочою компанією на відпочинок в Єгипет. Разом з мамою і дочками співачка полетіла в теплі краї, щоб відпочити від роботи та пересидіти локдаун. Дівчата постійно ведуть фото і відеозвіт з місця подій, щоб фанати про них не забували.

Дочка Олі Полякової з “накачаними губами“ попросила у мами грошей на пластику - today.ua

Вчора ввечері зоряна сім'я відвідала китайський ресторан, насолодившись екзотичною кухнею. Сидячи за столом, Оля Полякова показала страви, зазначивши, що їй вони дуже подобаються. Після цього зірка показала свою старшу дочку: 16-річна Маша зовсім не схожа на себе з величезними накачаними губами та випираючими вилицями. Звичайно, дівчинка не зробила собі пластику, а лише застосувала популярний фільтр, що імітує обличчя після пластичної операції. Його раніше на себе приміряла також і сама артистка, налякавши своїх шанувальників.

"Будь ласка, зроби мені губи, мені все дуже подобається", - зазначила Маша в ролику. "Тобі подобається, як ти виглядаєш?" - запитала Оля. "Так, будь ласка, зроби мені губи", - відповіла Маша. "Може тобі мізки краще зробити", - жартома сказала зіркова матуся. "Ні, я хочу губи", - уклала дівчинка.

Дочка Олі Полякової з “накачаними губами“ попросила у мами грошей на пластику Зовсім недавно між матір'ю і дочкою відбулася суперечка. Маша вже тривалий час мріє поміняти імідж, але мама забороняє їй обрізати волосся. Дівчинка носить густу шевелюру завдовжки до попереку. Підліток навіть проводила опитування в особистому акаунті в Інстаграм, щоб визначитися стригти їй каре і чи фарбувати волосся. В результаті підписники проголосували за те, щоб дочка Олі Полякової залишалася такою, якою є зараз, і нічого не змінювала.

Нагадаємо, Оля Полякова показала, як відпочиває в Туреччині з мамою і дочками.