Дочку Олі Полякової висміяли за погану фізичну форму

Оля Полякова продовжує розважати шанувальників на локдауні і приготувала чергове тренування, яке провела разом з ними. На цей раз до зірки приєдналася її 16-річна дочка, яку висміяли за фізичну підготовку, а точніше її відсутність.

Дочку Олі Полякової висміяли за погану фізичну форму - today.ua

Українська співачка вирішила долучити до тренувань свою старшу дочку. Дівчата з'явилися перед камерою з заспаними обличчями, проспав заняття на 15 хвилин. Як зазначила зірка, їй складно увійти в ритм, так як в карантин вона продовжує працювати, відвідує зйомки і пізно лягає спати. А її дочка висить в соціальних мережах до 4 ранку.

У будь-якому випадку, мати і дочка в кінцевому підсумку з'явилися на стадіоні разом з дівчиною-тренером, яка проводила для них і для підписників Полякової тренування.

На вулиці Оля і Маша з'явилися в однакових спортивних костюмах і приступили до занять. Дочка відомої артистки явно не підготовлена до навантажень, так як з трудом виконувала навіть найпростіші вправи. Мабуть, 16-річна дівчинка ніколи в своєму житті не займалася спортом, що видно по її в'ялій фігурі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Оля Полякова (@polyakovamusic)

Так само, як і фотографії підлітка в купальнику, так і її спроби займатися спортом, активно висміяли користувачі.

"Маша як на каторзі", "Ольга, забирайте на ніч гаджети у Маші", "Маша догоняй маму !!!! У неї підготовка крутіше !!", "Ржу!"," Доця і маму підтримала, і фігуру підтягла", "Па па па ра ра, привіт з великого бодуна", "Маша, кидай палити", "Машу шкода", - пишуть підписники Олі Полякової.

Примітно те, що останнім часом Маша постійно стикається з критикою на свою адресу. Дівчинку звинувачують в тому, що вона ніхто і користується відомим ім'ям своєї мами. До того ж дочці Полякової постійно радять схуднути і зайнятися спортом, так як у такої молодої дівчинки вже видно целюліт на ногах.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Maria Polyakova (@mashapolyakova)

Нагадаємо, Оля Полякова в блискучому боді і короні показала веселе відео на біговій доріжці.