Доктор Комаровський назвав три види каш, які не можна купувати в магазині

Український лікар-педіатр та телеведучий Євген Комаровський назвав три види каш, які не варто купувати у магазині. Такі крупи продаються в яскравій та привабливій упаковці, але вживати їх у їжу не можна.

Доктор Комаровський назвав три види каш, які не можна купувати в магазині - today.ua

Найшкідливішою для здоров'я дітей та дорослих Доктор Комаровський вважає вівсянку швидкого приготування. Зазвичай її продають у пакетиках, на упаковці зазначено, що каша містить різні добавки у вигляді шматочків фруктів, молока чи вершків. Однак, за словами відомого лікаря-педіатра, така каша - "найшкідливіше, що можна тільки придумати", вона не несе жодної користі, у ній багато "порожніх" вуглеводів.

У той же час Євген Олегович радить купувати вівсянку, яку потрібно варити. Тільки така каша зміцнюватиме здоров'я та насичуватиме організм цінними мікроелементами та вітамінами.

Крім того, Доктор Комаровський не рекомендує купувати та готувати манну кашу, оскільки вона містить лише "прості" вуглеводи, які вважаються шкідливими для організму. Доктор Комаровський назвав три види каш, які не можна купувати в магазині Білий рис – ще одна каша, яка не несе жодної користі організму людини. Доктор Комаровський стверджує, що без цієї крупи в раціоні можна обійтися, замінивши її бурим рисом. До списку корисних каш телеведучий включив гречку, натуральну вівсянку, пшоно, перловку, кукурудзяну та лляну крупу.

Нагадаємо, Доктор Комаровський назвав найнебезпечніші види риби, які не можна купувати та готувати, оскільки це може руйнувати здоров'я.