Доктор Комаровський розповів, як захистити дітей від штаму “Дельта“

Автор: Шевченко Лилия

Відомий в Україні лікар-педіатр і телеведучий Євген Комаровський дав кілька важливих рекомендацій, які допоможуть батькам захистити здоров'я своїх дітей від штаму "Дельта".

Доктор Комаровський розповів, як захистити дітей від штаму “Дельта“ - today.ua

У своєму мікроблозі в Інстаграм Доктор Комаровський опублікував поради для батьків маленьких дітей. Як відомо, в Україні почали все частіше фіксувати зараження новим штамом коронавіруса "Дельта". У зв'язку з цим, Євген Олегович дав кілька рекомендацій.

Доктор Комаровський відзначив, що спеціальних засобів для захисту дитячого організму від штаму "Дельта" не існує. Щоб уникнути зараження, слід уникати перебування в непровітрюваних приміщеннях.

"Діти, як і дорослі, мають потребу в провітрюванні приміщень. Загалом, якщо є найменші сумніви в якості вентиляції в приміщеннях, куди ви збираєтеся йти з дитиною, краще туди не ходити", - зазначив Євген Комаровський.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії

Частині споживачів тарифи на електроенергію підвищують вже з 1 червня: оприлюднено нові цифри

Доктор Комаровський розповів, як захистити дітей від штаму “Дельта“ Крім того, педіатр розповів, що достовірної інформації про те, що дельта-варіант коронавируса викликає важкий перебіг захворювання у дітей, немає. Однак важливо розуміти, що на тяжкість хвороби впливає доза інфікування. Це означає, що чим менше вірусних частинок потрапить організм дитини, тим краще. Відповідно, в добре провітрюваних приміщеннях ймовірність зараження знижується.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, Доктор Комаровський підкреслив, що дітям до 5 років категорично не рекомендується носити медичну маску. Краще маленьких дітей не водити в місця скупчення людей.

Нагадаємо, раніше вчені з'ясували, чому штам "Дельта" небезпечніший, ніж інші мутації коронавіруса.