Доктор Комаровський розповів, чи можна давати дітям безлактозне молоко

Відомий лікар-педіатр Євген Комаровський розвіяв міфи про перебільшену користь безлактозного молока. Медик та телеведучий розповів, кому корисний даний продукт, а кому краще пити звичайне молоко.

Доктор Комаровський розповів, чи можна давати дітям безлактозне молоко - today.ua

Як розповів Доктор Комаровський, безлактозне молоко відрізняється від звичайного лише відсутністю лактози. Такий продукт був розроблений спеціально для людей, у яких діагностовано непереносимість лактози. У них після прийому звичайного молока виникають серйозні проблеми із травленням.

Лактоза або молочний цукор - це вуглевод, який міститься в будь-якому молоці ссавців, включаючи людину. Для розщеплення лактози в людини продукується спеціальний фермент - лактаза.

Найактивнішою лактаза буває у дитячому віці, починаючи з моменту народження. Чим дорослішає людина, тим менш активним буде фермент, а відповідно, тим гірше засвоюватиметься лактоза з молочних продуктів. Саме з цієї причини у деяких дорослих людей з'являється непереносимість молочного цукру. Для людей, які не переносять лактозу, було створено молоко без лактози.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Доктор Комаровський (@doctor_komarovskiy)

Доктор Комаровський зазначив, що здоровим людям, а особливо дітям, у яких не було діагностовано непереносимість лактози, нема чого витрачати гроші на дороге безлактозне молоко. Краще пити та використовувати для приготування їжі звичайне молоко, оскільки молочний цукор – це дуже корисний для організму вуглевод.

Нагадаємо, раніше Доктор Комаровський розповів, як швидко вилікувати постковидний кашель у домашніх умовах. Дорогих ліків не потрібно.