Будинок Каті Осадчої і Юрія Горбунова: У Мережу потрапило відео садиби ведучих

Катя Осадча та Юрій Горбунов рідко розповідають про особисте життя. Подружжя частіше висвітлюють різні робочі моменти. А тому фанатам було цікаво подивитися, як виглядає будинок знаменитостей. Відео, зняте дроном над заміським котеджним містечком, потрапило в Мережу.

Будинок Каті Осадчої і Юрія Горбунова: У Мережу потрапило відео садиби ведучих - today.ua

Програма "Викриття" поділилася відеозаписом, зробленим в передмісті Києва. Маєток Каті Осадчої і Юрія Горбунова знаходиться в закритому котеджному містечку в селі Романівка, який за своїм статусом поступається тільки відомій Кончі-Заспі.

Всі жителі закритого житлового комплексу можуть розраховувати на цілковиту приватність і захист. Територію постійно патрулює охорона. Також на в'їзді є КПП і камери. Будинок Каті Осадчої і Юрія Горбунова: У Мережу потрапило відео садиби ведучих Відомі українські ведучі володіють ділянкою на 13 соток, на якому розмістився просторий двоповерховий будинок, дитячий майданчик і будиночок для гостей. За територією будинку добре доглядають: кругом газон, безліч зелені, жива огорожа і кам'яні доріжки.

У цьому особняку Катя Осадча та Юрій Горбунов живуть з двома дітьми: старшим сином ведучої від першого шлюбу Іллею і їхнім спільним сином Іваном, якому в цьому році виповнилося 4 роки. Будинок Каті Осадчої і Юрія Горбунова: У Мережу потрапило відео садиби ведучих Зовсім скоро ведуча стане мамою втретє. Артистка не говорить про свою вагітність, проте планує працювати аж до пологів. Зараз Осадча постійно на зйомках, корпоративах і різних заходах, щоб заробити кошти на майбутнє нового малюка.

За повідомленнями, за проведення заходу Катя Осадча в середньому бере 120 тисяч гривень, як і її відомий чоловік.


Нагадаємо, Катя Осадча представила власну лінію одягу разом з Андре Таном.