Софія Ротару показала будинок під Києвом: панорамні вікна і елітні блакитні ялини в саду

Софія Ротару живе в розкішному особняку під Києвом. У Мережі з'явилося відео величезного заміського будинку зірки, що стоїть в оточенні соснового лісу, який зняли з висоти пташиного польоту. Як виглядають володіння і сад української артистки?

Софія Ротару показала будинок під Києвом: панорамні вікна і елітні блакитні ялини в саду - today.ua

15 років тому успішна українська співачка Софія Ротару придбала розкішний особняк в селі П'ятихатки, район Конча-Заспа. Будинок співачки побудований посеред соснового лісу в оточенні багатовікових дерев.

Артистка живе в маєтку площею 1412 квадратних метрів. Нерухомість оточена не лише лісом, але і високим парканом, а тому поглянути на те, в яких умовах живе зірка, можна тільки з висоти пташиного польоту.

У Мережі з'явилося відео, зняте дроном. У ролику можна побачити основний особняк і будиночок для охорони, красиву під'їзну доріжку до будинку і стежки для прогулянок.

На території Софія Ротару висадила власний сад з ліліями, трояндами та гортензіями, а також елітні блакитні ялини та інші хвойні рослини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Софія Ротару / Sofia Rotaru (@ sofiarotaru.official)

Зрідка члени сім'ї зірки публікують фотографії, зроблені всередині особняка. У холі високі стелі на кілька поверхів і панорамні вікна. Саме в цій кімнаті зірка ставить новорічну ялинку висотою у кілька метрів. Тут же стоїть розкішний білий рояль, і висять дорогі картини. Софія Ротару показала будинок під Києвом: панорамні вікна і елітні блакитні ялини в саду Нагадаємо, внучка Софії Ротару в «хижому» платті показала рідкісні фото з дорослим нареченим.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua