Будинок Світлани Лободи під Києвом: фото і відео розкішного маєтку співачки

Світлана Лобода придбала розкішний маєток в майже 30 кілометрах від Києва. У ньому вона жила після розлучення з батьком своєї першої дочки. Зараз нерухомість записана на її маму, оскільки сама артистка живе на дві країни.

Будинок Світлани Лободи під Києвом: фото і відео розкішного маєтку співачки - today.ua

Відома українська співачка, яка вирішила будувати свою кар'єру в Росії, виклала десь 10-12 мільйонів гривень на розкішний особняк в селі Гореничі за 26 кілометрів від Києва. Журналістам програми "Викриття" вдалося дізнатися, що на цей час заміський будинок в італійському стилі записаний на маму зірки Наталію Василівну, на яку Світлана Лобода написала дарчу. Будинок Світлани Лободи під Києвом: фото і відео розкішного маєтку співачкиБудинок Світлани Лободи під Києвом: фото і відео розкішного маєтку співачки Особняк розділений на два крила, обгороджений високим парканом, а за територією ведеться цілодобове спостереження. Більш того, в саме селище просто так не потрапити, адже на в'їзді стоїть шлагбаум. Територія облагороджена, кругом рівний газон і красивими насадженнями, а також є басейн.


Усередині все витримано в одній колірній гамі, в світлих тонах. Пол і стіни виконані з мармуру, а стіни прикрашають портрети Світлани Лободи. На другому поверсі є гардеробна, де артистка зберігає всі свої сценічні костюми.

Сама Лобода більшу частину часу живе в Росії, де реалізується як співачка і виховує двох дочок. З чуток, друга дівчинка народилася у відносинах з німецьким музикантом, Тилем Ліндеманном з Rammstein.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від LOBODA (@lobodaofficial)

Нагадаємо, Лілія Ребрик похвалилася своїм розкішним особняком в лісі під Києвом.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com