Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова пара

Віра Брежнєва і Костянтин Меладзе досить закрита пара, яка привертає до себе масу уваги. Композитор не любить говорити про особисте життя, та й рідко світиться перед публікою. А тому журналістам цікаво дізнатися про особисте життя подружжя якомога більше. Під приціл потрапило володіння екс-учасниці і засновника групи "ВІА Гра".

Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова пара - today.ua

Українська співачка і композитор грузинського походження володіють широким портфелем нерухомості. В їх володіннях кілька квартир, будинків та комерційних приміщень.

Костянтин Меладзе останнім часом активно вкладає гроші в нерухомості. Стало відомо, що відомий музикант придбав п'ятикімнатну квартиру в новобудові, за яку віддав близько мільйона доларів. 825 тисяч доларів композитор також виклав за апартаменти площею 206 квадратів. У ВІП-будівлі мешканці можуть користуватися тренажерним залом, конференц-залом, лаундж-зоною, кафе, бібліотекою та дитячою зоною для розваг. Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова пара У комерційних цілях Меладзе почав активно скуповувати квартири в багатоповерхівках преміум-класу на Печерську в Києві, а також інвестує в будівництво. Влітку 2020 року в його володіннях опинилися апартаменти в ЖК "Бульвар фонтанів", які обійшлися йому близько 300 тисяч доларів. Також нещодавно він став власником квартири в скляній вежі "Скайлайн". Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова пара У передмісті Києва в містечку Українка Костянтин Меладзе володіє розкішним триповерховим особняком з каміном, музичною студією, тенісним кортом, власним виходом до Дніпра і причалом. Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова параНе дешевою нерухомістю володіє Віра Брежнєва, вона ж Кіперман. Співачка придбала два комерційних приміщення в новобудовах на Печерську. По вулиці Десятинній екс-учасниця гурту "ВІА Гра" має п'ятикімнатну квартиру, ціна якої може досягати півтора мільйона доларів. Маєтки Віри Брежнєвої та Меладзе: де і яку нерухомість має зіркова пара На Воздвиженці у Брежнєвої є квартира вартістю десь 350 тисяч доларів, де співачка зупиняється з чоловіком, коли приїжджає до Києва. Взагалі закохані живуть на три країни, подорожуючи між Україною, Росією та Італією, і скрізь мають власне житло, а то й не одне.

Нагадаємо, Віра Брежнєва похвалилася інтер'єром свого розкішного особняка, в якому живе з Меладзе.