Дві потужні магнітні бурі обрушаться на Україну до кінця листопада

Автор: Шевченко Лилия

Дві потужні магнітні бурі обрушаться на Землю одна за одною в останні дні листопада 2021 року. Підвищена сонячна активність буде такої сили, що її відчують навіть молоді та здорові люди.

Дві потужні магнітні бурі обрушаться на Україну до кінця листопада - today.ua

Магнітна буря середньої інтенсивності очікується у суботу, 27 листопада. Цього дня в небезпеці виявиться самопочуття та здоров'я метеозалежних та літніх людей. Погіршення можуть відчути такті українці, які мають хронічні захворювання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У неділю, 28 листопада, атмосфери Землі досягне чергового потоку сонячного вітру, який викличе потужні геомагнітні коливання. Обурення в магнітному полі нашої планети будуть такої сили, що люди відчують занепад сил, безсоння. У цей день можливі головні болі, нудота, запаморочення, перепади артеріального тиску. Дві потужні магнітні бурі обрушаться на Україну до кінця листопада Медики рекомендують українцям, які погано переносять періоди магнітних бур, звернутися до лікаря та пройти повне медичне обстеження. Різні коливання в магнітному полі Землі відчувають особи, які мають хронічні патології в організмі. Дуже важливо виявити їх та вчасно розпочати лікування.

Нагадаємо, в Україні різко зміниться погода. Прогноз синоптиків до кінця листопада 2021 року.

Популярні зараз

Українцям масово підвищать зарплати: названо нові суми

Пенсії перерахують з 1 червня: кому з українців додадуть 999 грн

Стало відомо, чи вилучатимуть для ЗСУ автомобіль, якщо він один у власника

В Укренерго ухвалили рішення щодо відключень електроенергії