Дві наймодніші укладки на осінь 2021 для довгого і середнього волосся

Поки тепла погода дозволяє розгулювати по вулиці без головного убору, потрібно скористатися нагодою і спробувати зробити дві наймодніші зачіски осіннього сезону. Це актуальні і прості укладки, на створення яких піде не більше 30 хвилин.

Дві наймодніші укладки на осінь 2021 для довгого і середнього волосся - today.ua

З огляду на те, що останнім часом стилісти і багато іменитих бренди відмовляються від складних зачісок і укладок, віддаючи перевагу природності, можна виділити дві найстильніші з них, які відмінно впишуться в осінній гардероб.

Ефект мокрого волосся

Для створення такої зачіски на вологе волосся нанесіть мус або будь-який інший засіб для текстурування. Зробіть проділ посередині, сформуйте потрібну форму, залишивши пару пасом спереду на ключицях, і висушіть волосся феном. Дві наймодніші укладки на осінь 2021 для довгого і середнього волосся Така зачіска буде мати гарний вигляд для урочистого випадку: весілля, дня народження, корпоративу або навіть побачення.

Природні локони

Для створення такої зачіски потрібно вимити і висушити волосся. Розділивши волосся на пасма, створити хаотичні хвилі й заломи на волоссі на відстані від 10 см від коренів. Після цього кучері слід розчесати за допомогою гребеня з широкими зубцями. Дві наймодніші укладки на осінь 2021 для довгого і середнього волосся Нагадаємо, в моду входять багатошарові стрижки середньої довжини. Стилісти показали три найбільш трендові зачіски осені 2021.