Подвійний френч – новий тренд 2022 року: наймодніший манікюр для коротких та довгих нігтів

Головним трендом 2022 буде незвичайний і ніжний подвійний французький манікюр. Ця варіація на тему класичного дизайну чудово прикрасить як довгі, так і короткі нігті.

Подвійний френч – новий тренд 2022 року: наймодніший манікюр для коротких та довгих нігтів - today.ua

Знаменитий класичний французький манікюр вже багато десятиліть залишається одним із наймодніших і стильних видів нейл-арту. В 2022 провідні майстри запропонували новий варіант дизайну нігтів - подвійний френч. Такий вид манікюру виглядає набагато цікавіше за звичайний френч і відкриває нові можливості в дизайні манікюру.

Нейл-арт подвійний французький манікюр передбачає використання двох кольорових відтінків покриття кінчиків нігтів. Лаки можна підібрати контрастні або відрізняються лише інтенсивністю кольору. Подвійний френч – новий тренд 2022 року: наймодніший манікюр для коротких та довгих нігтів Додатково нігті можна прикрасити розсипом страз, смужками кольорової фольги або малюнками. Неймовірно ніжно і стильно виглядає подвійна лінія на кромці нігтя.

Такий френч може потребувати наявності досвіду, але результат того вартий. Манікюр виходить елегантним та повітряним. Подвійний френч – новий тренд 2022 року: наймодніший манікюр для коротких та довгих нігтів Якщо у вас довгі нігті загостреної або квадратної форми, подвійний френч однозначно ваш варіант. На таких нігтях даний вид нейл-арту виглядатиме найбільш виграшно та ефектно.

Нагадаємо, раніше стилісти показали наймодніший у 2022 році манікюр у готичному стилі. Який вигляд має трендовий дизайн нігтів?